شناسه خبر : 160649
تاریخ ارسال : ۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۴:۱۳ ق٫ظ

پیام نوروزی مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیامی حلول سال نو و بهار طبیعت را به هموطنان عزیز بویژه بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تبریک گفت.

پیام نوروزی مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیامی حلول سال نو و بهار طبیعت را به هموطنان عزیز بویژه بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تبریک گفت.

به گزارش خط اعتدال به نقل از  اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، متن پیام تبریک صادر شده از سوی دکتر مصطفی سالاری بدین شرح است:

به نام آفریدگار زیبایی‌ها

در واپسین روزهای سال ۱۳۹۸ و در آستانه حلول سال جدید، پیشاپیش نوروز باستانی ۱۳۹۹ را به آحاد مردم شریف ایران و به‌ویژه شرکای اجتماعی و همراهان و ذی‌نفعان سازمان تامین‌اجتماعی و همچنین به همه همکاران گرانقدرم در سازمان تامین‌اجتماعی و به اعضای خانواده محترم آنان تبریک عرض می‌کنم.

سال ۱۳۹۸ برای مردم ایران هرچند سالی دشوار بود، اما ایران و ایرانیان بار دیگر با صبر و مقاومت در برابر این حوادث و با همدلی و تعاون جمعی، جلوه‌هایی از فداکاری در خدمت به هم‌وطنان و هم‌نوعان،آفریدند.

سازمان تامین‌اجتماعی نیز با تلاش مضاعف همه همکاران، توانست به تمام تعهدات قانونی خویش در برابر جامعه شریف مخاطبان پاسخ بگوید و گام‌هایی جدی نیز در مسیر رفع برخی مشکلات باقی‌مانده ازجمله بدهی انباشت‌شده سازمان به مراکز درمانی کشور بردارد.

وصول بخشی از مطالبات سازمان از دولت، مستثنی شدن بانک رفاه کارگران از واگذاری، پرداخت به‌موقع حقوق ماهانه بازنشستگان عزیز از اندوخته‌های خودشان نزد سازمان و پرداخت عیدی آنان پیش از موعد سنوات گذشته، ارتقای بازدهی و بهره‌وری مراکز درمانی سازمان از طریق اجرای طرح بودجه‌ریزی عملکردی، اصلاح ساختار سازمان برای ارتقای کارآمدی، اجرای طرح مدیران آینده در جهت شایسته‌گزینی و جوانگرایی و رفع تبعیض و توصیه در انتصابات و انجام وظایف ملی در بحران کرونا، از دیگر اقدامات سازمان در این سال بود و برای سال ۱۳۹۹ نیز اینجانب و همکارانم بر این عهدیم که لحظه‌ای از تلاش برای توسعه و تسهیل دسترسی به خدمات بازنمانیم.

ضمن شادباش فرارسیدن سال نو و آرزوی تندرستی، سلامت و بهروزی برای تمامی هموطنان عزیز، امیدوارم در سال پیش‌رو، با اتکاء به توان، تعهد، تخصص و انگیزه همکاران گرانقدر بتوانیم وظایف خود را در قبال ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر بازنشستگان عزیز و خانواده آنان و در مجموع ۴۳ میلیون نفر جامعه تحت پوشش سازمان، به نحوی که شایسته آن عزیزان است، به انجام برسانیم.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا