شناسه خبر : 169434
تاریخ ارسال : ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۶:۰۱ ق٫ظ

کرونا ۵۰۰ شرکت ژاپنی را ورشکسته کرد

گزارش ها حاکی است از بهمن سال ۱۳۹۸ زمانی که همه گیری جهانی ویروس کرونا اولین قربانی شرکتی خود را در ژاپن گرفت، تقریبا ۵۰۰ شرکت دیگر نیز ورشکسته شده اند.

گزارش ها حاکی است از بهمن سال ۱۳۹۸ زمانی که همه گیری جهانی ویروس کرونا اولین قربانی شرکتی خود را در ژاپن گرفت، تقریبا ۵۰۰ شرکت دیگر نیز ورشکسته شده اند. به گزارش ایرنا از تلویزیون دولتی ژاپن، شرکت اعتباری تیکوکو دیتابانک ژاپن روز سه شنبه اعلام کرد این آمار تا جمعه هفته گذشته به ۴۸۹ شرکت رسیده است این شرکت، کسب و کارهایی که پس از توقف کار خود خواهان حفاظت ورشکستگی شده یا رویه های قانونی ورشکستگی را طی کردند را نیز وارد آمار کرده است. بیشترین موارد در بخش رستوران داری بود و پس از آن هتلداری و خرده فروشی البسه قرار داشتند. شرکت تحقیقات توکیو شوکو، به طور جداگانه، در ۷ ماهه نخست سال جاری میلادی یک نظرسنجی از شرکت های کوچک و میان اندازه انجام داد ۸.۵ درصد از پاسخ دهندگان گفتند اگر شیوع ویروس کرونا به زودی تمام نشود، ممکن است کسب و کار خود را تعطیل کنند. تخمین زده می شود تقریبا سه میلیون و ۶۰۰ هزار شرکت کوچک و میان اندازه در سراسر ژاپن وجود داشته باشد این بدان معنی است که بیش از ۳۰۰ هزار شرکت در خطر تعطیلی هستند.

به گزارش خط اعتدال ، از تلویزیون دولتی ژاپن، شرکت اعتباری تیکوکو دیتابانک ژاپن روز سه شنبه اعلام کرد این آمار تا جمعه هفته گذشته به ۴۸۹ شرکت رسیده است این شرکت، کسب و کارهایی که پس از توقف کار خود خواهان حفاظت ورشکستگی شده یا رویه های قانونی ورشکستگی را طی کردند را نیز وارد آمار کرده است.

بیشترین موارد در بخش رستوران داری بود و پس از آن هتلداری و خرده فروشی البسه قرار داشتند.

شرکت تحقیقات توکیو شوکو، به طور جداگانه، در ۷ ماهه نخست سال جاری میلادی یک نظرسنجی از شرکت های کوچک و میان اندازه انجام داد ۸.۵ درصد از پاسخ دهندگان گفتند اگر شیوع ویروس کرونا به زودی تمام نشود، ممکن است کسب و کار خود را تعطیل کنند.

تخمین زده می شود تقریبا سه میلیون و ۶۰۰ هزار شرکت کوچک و میان اندازه در سراسر ژاپن وجود داشته باشد این بدان معنی است که بیش از ۳۰۰ هزار شرکت در خطر تعطیلی هستند.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا