شناسه خبر : 90467
تاریخ ارسال : ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۳:۲۸ ب٫ظ

واکنش یک فعال سیاسی در خصوص تعیین استاندار گیلان

به گزارش اعتدال شمال بهروز عباسی (رییس مجمع توسعه مشورتی مرکز گیلان) اخیرا یادداشتی  تحت عنوان( اجلاس مهره های سوخته در تعیین استاندار) را در برخی از رسانه های استان منتشر کرد که بخشی از این یادداشت در ادامه می آید:

در حوزه انتخابات و اجرایی گیلان باید بگویم همه مردم خواهان اصلاحاتی در شیوه چگونگی شکل و فرم اجرایی کشور و استان هستند. می توان به یقین گفت اصلاح طلبان واقعی مردم هستند، نه تعداد محدودی بنام اصلاح طلب که در خیلی از مواقع توان تصمیم گیری صحیحی را نداشته اند و آنقدر مبتدی عمل نمودند که هم در انتخاب نمایندگان مجلس و شورای شهر و آخرینشان هم که شهردار کلانشهر رشت است، گزینه هایشان شکست را پذیرا شدند.

گاهی برای رسیدن به مقاصد کوچک و بی اهمیتشان از شایستگان واقعی استان عبور می نمایند. چه کسانی خودشان را قیم مردم میدانند. حضور مردم و رای مردم در انتخابات شورای شهر رشت نشان بارز است که تابع تفکرات یک عده  نخواهند بود.. در مورد صداقت آقایان همین بس که از یکسو با استاندار غیربومی مخالف هستند و از سویی دیگر یک غیربومی را در سه گزینه خود قرار می دهند!!

گیلان نیاز به تفکرات جدید و افرادی اندیشمند و  صالح  دارد ، درحالیکه بسیاری از جوانان اصلاح طلب در حسرت بدست آوردن یک شغل ناامید مانده اند.استان بزرگ گیلان نیاز به افراد بزرگ و شرافتمند و بامرام مردمی و فرای جناح های سیاسی دارد.انتظار مردم انتخاب فردی شایسته برای استانداری گیلان است.

 

انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا