خطِ اعتدال

حدادی در گفتگو با خط اعتدال: تسریع در روند واکسیناسیون کرونا منشأ اتفاقات خوب در کشور است/وزیر بهداشت تمام توان خود را در این زمینه به کار گرفته است تا سرعت واکسیناسیون در کشور بالا برود.

کد خبر: 182477 | تاریخ خبر: ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۶:۱۰:۲۴

 

نماینده مردم طالقان در مجلس گفت: جدیت دولت سیزدهم در واردات واکسن و تسریع در روند واکسیناسیون عمومی را باید منشأ اقدامات مثبت در آینده نزدیک دانست.

علی حدادی در گفتگو با خبرنگار خط اعتدال اظهار داشت: واکسیناسیون عمومی کرونا یکی از مواردی بود که باید انجام می‌شد. توصیه‌ای که نمایندگان مجلس همواره به دولت دوازدهم داشتند، این بود که در واکسیناسیون و مهار اپیدمی کرونا باید از تمام ظرفیت‌های داخلی و خارجی استفاده کند، اما متأسفانه به دلیل نبود اراده عمل به این توصیه مورد بی‌مهری و بی‌توجهی دولت قرار گرفت.

 

وی گفت: دولت سیزدهم در کنار مردم بودن و به فکر مردم بودن را اولویت اصلی قرار داده است. آقای رئیسی با سفرهای استانی خود مردمی بودن دولتش را نشان داده است؛ لذا به خاطر ماهیت مردمی بودن دولت سیزدهم پیگیری‌های جدی در خصوص واردات واکسن و واکسیناسیون کرونا انجام شده است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس خاطرنشان کرد: واکسیناسیون عمومی کرونا یکی از مؤلفه‌هایی است که اگر در ماه‌‌های گذشته توسط دولت دوازدهم انجام می‌شد، امروز شاهد موج پنجم کرونا نبودیم و چه بسا تعداد وسیعی از تلاف هم وجود نداشت.

حدادی معتقد است: با اهتمام دولت برای واردات واکسن کرونا، این امید در کشور به وجود آمده که واکسیناسیون عمومی به طور کامل انجام شود و در مراحل بعدی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی روند مهار و کنترل اپیدمی کرونا تسریع شود.

وی بیان کرد: اگر اراده دولت سیزدهم در دولت دوازدهم وجود داشت، امروز امید در کشور بیشتر بود؛ بنابراین گام‌ها و جدیت دولت سیزدهم در واردات واکسن و تسریع در روند واکسیناسیون عمومی را باید منشأ اقدامات مثبت دولت در آینده نزدیک دانست.

نماینده مردم طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: معیشت مردم و سلامت جامعه دو مؤلفه‌ای است که برای تقویت امید و نشاط در جامعه باید از سوی دولت پیگیری شود. با اقدامات دولت سیزدهم طی هفته‌های گذشته در حوزه معیشت و سلامت مردم در کنار خنثی شدن بسیاری از توطئه‌های دشمنان، هم‌بستگی ملی افزایش یافته و مردم نسبت به بهبود شرایط به شدت امیدوار شده‌اند.

وی تاکید کرد: شواهد در این روزهای اخیر نشان میدهد که وزیر بهداشت تمام توان خود را در این زمینه به کار گرفته است تا سرعت واکسیناسیون در کشور بالا برود.